متن کامل خبر


 
فراخوان دوازدهمین دوره جایزه بزرگ بیوتکنولوژی

خلاصه خبر: مرکز تحقیقات و توسعه زیست‌فناوری دانشگاه تربیت مدرس در نظر دارد طبق روال سال‌های گذشته، دوازدهمین دوره جایزه بزرگ بیوتکنولوژی را در سومین همایش روز زیست‌فناوری در تاریخ 27 آذرماه سال جاری هم‌زمان با هفته پژوهش برگزار نماید.

با توجه به گسترش روزافزون تحقیقات بیوتکنولوژی در کشور، ایجاد بستری جهت اشتراک‌گذاری علمی در جهت شکل‌گیری طرح‌های کاربردی‌تر با پتانسیل تجاری‌سازی بالا ضروری به نظر می‌رسد. ازاین‌رو، مرکز تحقیقات و توسعه زیست‌فناوری دانشگاه تربیت مدرس در نظر دارد طبق روال سال‌های گذشته دوازدهمین دوره جایزه بزرگ بیوتکنولوژی را در سومین همایش روز زیست‌فناوری در تاریخ 27 آذرماه سال جاری هم‌زمان با هفته پژوهش برگزار نماید. این برنامه با رویکردی رقابتی، باهدف بررسی پژوهش‌های صورت گرفته در حوزه‌های مختلف بیوتکنولوژی ازجمله پزشکی، کشاورزی، محیط‌زیست، علوم پایه، مهندسی شیمی و صنعت نفت برگزار می‌گردد. طرح‌ها بایستی منتهی به فناوری شده و قابلیت عرضه به بازار بیوتکنولوژی را داشته باشند.

لذا از کلیه علاقه‌مندان به شرکت در این رقابت بزرگ دعوت می‌شود تا چکیده طرح تحقیقاتی خود را که بر اساس آئین‌نامه جایزه بزرگ بیوتکنولوژی منطبق با اولویت‌های ارزیابی طرح می‌باشد، در قالب فرم ثبت‌نام پیوست تکمیل نموده و حداکثر تا تاریخ 10 آذرماه به نشانی rdcb@modares.ac.ir ارسال نمایند.

لطفاً فایل‌های پیوست را با دقت مطالعه فرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا طرح هرگونه سؤال در این زمینه با تلفن 4052-82884169-021 تماس حاصل نمایید.

14 آبان 1398 / تعداد نمایش : 283