متن کامل خبر


 
پذیرش مقاله برای نسخه ویژه نشریه علمی-پژوهشی علوم و فنون شیلات به مناسبت روز ملی خلیج‌فارس

خلاصه خبر: مقاله برای نسخه ویژه نشریه علمی-پژوهشی علوم و فنون شیلات به مناسبت روز ملی خلیج‌فارس مورد پذیرش قرار گرفت.

نشریه علمی-پژوهشی علوم و فنون شیلات دانشگاه تربیت مدرس به مناسبت روز ملی خلیج فارس (10 اردیبهشت) نسخه ویژه‌ای را چاپ می‌نماید. موضوعاتی که مد نظر این شماره قرار دارد شامل تکثیر و پرورش آبزیان، بیوتکنولوژی دریا، تغذیه و فرآوری محصولات شیلاتی، زیست شناسی آبزیان، تنوع زیستی، آلودگی‌های دریا، ژنتیک آبزیان، مدیریت منابع شیلاتی و مسائل اجتماعی و اقتصادی مرتبط با خلیج فارس و دریای عمان است. نوع مقالات شامل مقالات مروری، مقالات پژوهشی کامل و یافته‌های علمی کوتاه است.

آخرین مهلت دریافت مقالات 20 فروردین ماه 1400 می‌باشد و تمام مقالات پذیرفته شده در اردیبهشت ماه 1400چاپ خواهند شد. پژوهشگران محترم می توانند جهت ارسال مقالات خود به وبگاه نشریه علوم و فنون شیلات به نشانی زیر مراجعه کنند.

http://b2n.ir/g85759

روند ارسال مقالات و همچنین نوشتار و ساختار آنها مشابه سایر مقالاتی است که به این نشریه ارسال می‌شود (لطفا بخش راهنمای نویسندگان را مطالعه فرمایید). به منظور تفکیک مقالات نسخه ویژه خلیج فارس، پژوهشگران کافی است قبل از عنوان مقاله در صفحه اول عبارت "مربوط به نسخه ویژه خلیج‌فارس" را یادداشت نمایند. همچنین پیشنهاد می‌شود در عنوان مقاله کلمه خلیج‌فارس آورده شود.

26 بهمن 1399 / تعداد نمایش : 63